Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada
Το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada Γκουαρούχα απέχει σχεδόν 50 χλμ. απόσταση από τον σιδηροδρομικό σταθμό Pref Saladino και 5 λεπτά με τα πόδια από το Ενυδρείο Acqua Mundo.
Η Παραλία Pitangueiras απέχει 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη παραλία βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Σημείο με Θέα Mirante do Morro da Campina που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.
Στους επισκέπτες του διαμερίσματος παρέχονται ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Feirinha das Asturias4,5 χλμ.
- Lookout Galheta4,4 χλμ.
- Παραλία Asturias4,3 χλμ.
- Ζαρντίμ Αστούριας4,4 χλμ.
- Mirante da Ponta das Galhetas4,5 χλμ.
- Σημείο με Θέα Λόφου Caixa D'Agua4,5 χλμ.
- το Mirante do Morro da Caixa D'Água4,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο92 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada;
Acqua Mundo καθώς και Εμπορικό ΚέΝτρο Enseada βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Apto 2 Quartos - Praia Da Enseada αποτελεί 140$.